Особисте страхування. Страхування життя в містах Боярка, Вишневе, Київ

Особисте страхування. Страхування життя в Києві та області

Особисте страхування - це галузь страхування, за допомогою якої здійснюється страховий захист сімейних доходів громадян або зміцнення досягнутого ними сімейного добробуту.

В якості об'єктів особистого страхування виступають життя, здоров'я і працездатність людини, а конкретними подіями, на випадок яких вона виробляється, є дожиття до закінчення строку страхування, обумовленого віку або події, настання смерті страхувальника або застрахованої або втрата ними здоров'я в період страхування від обумовлених подій , як правило, від нещасних випадків.

Особисте страхування включає страхування життя, страхування від нещасних випадків і хвороб, медичне страхування.

Основною метою страхування життя є запобігання критичного погіршення рівня життя людей.

Сутність особистого страхування.

Сутність особистого страхування така ж, як і страхування майна - замкнутий перерозподіл страхових платежів між учасниками особистого страхування через спеціальний страховий фонд. Однак особисте страхування пов'язано з особливою стороною суспільного виробництва - відтворенням робочої сили.

Страхування життя носить довгостроковий характер, так як договори укладаються на кілька років або довічно.

Страхування життя передбачає виплату страхової суми страхувальнику чи іншій особі у зв'язку: з дожиття до обумовленого терміну чи подій або до пенсійного віку з наступною довічної виплатою щомісячної пенсії у встановленому розмірі; з настанням смерті застрахованої особи; з різними каліцтвами від нещасного випадку, що стався в період страхування. Це страхування виконує ощадну функцію (тобто накопичення грошових коштів).

Залиште свої контактні данні і страховий агент перетелефонує Вам протягом години.

Надійно

Високий
рівень стійкості!

Комфортно

Безкоштовний виїзд на
оформлення страхових полісів КАСКО, ОСЦПВ

Вигідно

Оптимальні
умови страхування!