Програма страхування від нещасного випадку на транспорті жителів міст Боярка, Вишневе, Київ

>Дорожній оберіг - страхування автотранспорту

Страхова компанія надає послуги з надання медичної допомоги тому, хто потрапив в аварію. Фахівці розробили страховий поліс «Дорожній Оберіг».


Для чого необхідний цей вид страхування?


Даний страховий поліс забезпечує надання потрібної медичної допомоги та медикаментів людині, яка постраждала внаслідок транспортної пригоди. Фахівці з медичною освітою асистансу страхової компанії організовує надання потрібних медичних послуг і виплатить вартість медикаментів, які будуть потрібні потерпілому.


Як діє страховий поліс?


«Дорожній оберіг» подбає про те, щоб клієнту своєчасно надали першу медичну допомогу, на належному рівні забезпечили стаціонарне лікування, подбає про амбулаторно-поліклінічної допомоги, проконтролює надання невідкладної стоматологічної допомоги, придбає медикаменти. Пропонований вид страхування покриває вартість лікування, розлади здоров'я, яке було викликано аварійним подією на дорозі.

Якщо ви є власником страхового поліса ОСЦПВ, то можете розраховувати на додаткові знижки. Радимо вам звернутися в страхову компанію для отримання професійної консультації у страхового експерта щодо умов страхування.

Якщо ви вирішили стати володарем страхового поліса «Дорожній Оберіг» в першу чергу визначте розмір страхової суми. У виданому вам документі буде зазначено перелік лікувальних установ, куди ви можете звернутися за медичною допомогою, а також контактні телефони за допомогою яких ви зможете зв'язатися з співробітниками страхової компанії і отримати кваліфіковану консультацію з будь-якого питання включаючи госпіталізацію. Страховики узгодять усі питання з лікувальним закладом, в якому надаватиметься допомога.

Дорожній оберіг

Виплати по страховому полісу будуть зроблені шляхом оплати вартості лікарських засобів або отриманих медпослуг. Грошові кошти будуть виплачені:

  • • Лікувальному закладу або аптеці, предоставившему застрахованій особі свої послуги;
  • • Застрахованій особі, якщо він самостійно оплачував медичні послуги, або вартість медикаментів;
  • • При летальному результаті або отриманні групи інвалідності страхова компанія відшкодує збиток від 60 до 100% залежно від тяжкості пошкодженні.

Залиште свої контактні данні і страховий агент перетелефонує Вам протягом години.

Надійно

Високий
рівень стійкості!

Комфортно

Безкоштовний виїзд на
оформлення страхових полісів КАСКО, ОСЦПВ

Вигідно

Оптимальні
умови страхування!